חזרה לכל הספקים

Daikin

דייקין - מובילה בתחום מיזוג האויר למגדלי יוקרה


חום וקור הן התחושות הראשוניות ביותר, המכתיבות את חווית החלל שלנו ומהוות את הרקע לכל אמירה עיצובית שלמה. אדריכלים ידועי שם בארץ וברחבי העולם בחרו לעשות שימוש בטכנולוגיית מיזוג האויר המתקדמת מבית דייקין ולשלבה בפרוייקטים משמעותיים בחתימת ידם הן בתחום הבניה הפרטית והן בתחום הבניה הציבורית והמסחרית. קונצרן דייקין ניצב כיום בצמרת העולמית של יצרני מיזוג האויר בעולם ומהווה את אחד מעמודי התווך בחזית הטכנולוגית.

 

החברה מכתיבה מגמות וטכנולוגיות חדשות בענף המיזוג העולמי ומציגה פיתוחים חדשניים, המבטיחים שילוב בין נוחות ללא תחרות עם שמירה על ערכי סביבה וחסכון באנרגיה. מערכות המיזוג מבית דייקין מבוססות על עיקרון הפעולה של נפח משתנה של נוזל קירור (VRV) וערוכות לספק לך שילוב אופטימאלי של מיזוג אויר שקט בטמפרטורה יציבה, המשתנה בהתאם לצורך ולדרישות: עבודה בתפוקות חלקיות, המאפשרת את יציבות הטמפרטורה הרצויה בחלל הממוזג, הפניית עודפי תפוקת קירור לאזורים אחרים בחלל בהם הם נדרשים, בקרה ממוחשבת אשר מאפשרת לשמור על יחידות המיזוג באמצעות שליטה מרכזית מופעלת מחשב וכן הפעלה מרחוק של כל המערכות באמצעות האינטרנט והטלפון. כל זאת תוך הקפדה על שימוש בגז ידידותי לסביבה R410A, פרי פיתוח ייחודי של דייקין, ועל שילוב אסתטי של המערכות בחלל.

 

חברת אס.זד. מערכות מקבוצת בולטהאופ ישראל, הינה הנציגה הבלעדית של קונצרן דייקין בישראל. החברה עוסקת בייבוא, שיווק, הפצה ומתן שירותים ותמיכה למערכות אקלים מתקדמות וצ'ילרים מתוצרת דייקין ובכללן מערכות הדגל מסדרת ה-VRV ומשלבת את סטנדרט השירות האירופי ואת דרישות הצרכן הישראלי. אס.זד. מערכות משתפת פעולה עם צמרת היזמים, האדריכלים, הקבלנים ויועצי המיזוג בארץ, הממליצים על הציוד ועל השירות אשר מציעה החברה.

 

Daikin