חזרה לכל הספקים

חרש

HARASH Human Touch

 

מותגי יוקרה בינלאומיים פורסים בפניך סגנונות רבים לעיצוב הבית ומאפשרים לחוות את היצירה בשלמותה, על כל מגוון הטקסטורות, הגדלים והגוונים, וזאת לפי הטרנדים העולמיים העכשוויים. השמות המובילים בעולם העיצוב וביניהם- ROBERTO CAVALLI , VALANTINO, NAXOS, JACOV DELAFON, בחרו ברשת חרש כנציגתם הבלעדית בישראל, בזכות הסטנדרטים הגבוהים והמקצועיים של חרש, המבוססים על שלושה דורות של מוניטין, ניסיון וידע.

 

רשת חרש, הלוקחת בין היתר, חלק נכבד בכמה וכמה פרויקטים יוקרתיים מובילים, מציגה ומשווקת את "אופנת העל" העדכנית והחמה בנושא עיצוב הבית. מגוון ייחודי של אריחי פורצלן, שיש ואבן, פרקט, דקים, כלים סניטרים, ברזים, ארונות אמבט ואביזרים המשווקים ב- 12 הסניפים הפרוסים ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום, מעניקים פתרונות אדריכליים ועיצוביים ומעשירים את עולם העיצוב בארץ. בניית מפרט המוצרים והתאמתו לשוק נעשה בשיתוף עם היזם, הקבלן והאדריכל על מנת להעניק מענה מושלם לכל הגורמים.

 

בחנות הקונספט ברחוב הלח"י בבני ברק, תוכלו להתרשם ולהתרגש מהיצע איכותי של דגמים יוקרתיים לסיגנון הבית וביניהם המותגים הבלעדיים לרשת. למרות היותה של חרש אחת הגדולות בענף, האוריינטציה הינה משפחתית וקרובה ללב הלקוח, הן הפרטי והן העסקי, הנהנה מתמיכה מלאה בתחום המכירות, הייעוץ, הלוגיסטיקה והשירות. כל זאת לצד ליווי אישי צמוד של אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים.


חרש- אין סוף עיצובים, עצה אחת טובה.

 

חרש