חזרה לכל הספקים

Via Arkadia

נושמים עיצוב

 

חברת ויה ארקדיה שמה לה למטרה להוות פלטפורמה מקצועית למיטב מותגי העיצוב בעולם ולספק מענה מקצועי, איכותי ומקיף לצרכן הישראלי בכלל וליזמים, קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים בפרט. בויה ארקדיה ניתן למצוא את המילה האחרונה, בין אם מדובר בקולקציות ממיטב הספקים בעולם או קולקציות של מעצבי העל והמיטב שבעיצוב האיטלקי והאירופי.

 

משמעות השם 'ארקדיה' במיתולוגיה היוונית (Arkadia), מקשר אותנו לבחירת השפה העיצובית ולמורשת ממנה נגזר סגנון העיצוב של המתחם החדש. 'ארקדיה' היא מילה נרדפת למקום אוטופי, אליו אנו שואפים להגיע. מקום של אושר, המאפשר לנו הרמוניה עם הטבע ומעניק לנו תחושה פסטורלית ונינוחה. תחזיות העיצוב העולמיות מסמנות את ההעדפה לחזרה לחיים פשוטים המעניקים שלווה. עיצוב זה הוא בעל אופי אותנטי עם מגע של עבודת יד מעשה אומן, שאינו מנפנף בסממני עושר מסנוור או נובורישיות ובו ניתן להבחין בניגוד שבין מסורת אדריכלית ארוכת השנים למודרניזציה והחדשנות.

 

התפר ביניהם גורם לנו להגיע למקום מלא בהרמוניה. מתוך כוונה לייצג את החזון והיכולת של ויה ארקדיה להציע קשת רחבה של חומרים ואפשרויות.

 

ויה ארקדיה נחשבת לרשת המובילה בתחומה לשיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית, המשווקת אריחי פורצלן, שיש ואבן, פרקט, כלים סניטרים, ברזים, מקלחונים, אמבטיות, ארונות אמבט ואביזרים נלווים תוך מתן מגוון מעניין של פתרונות אדריכליים ועיצוביים, שדוחף את העשייה האסתטית בארץ, במגזר הפרטי והציבורי.

 

Via Arkadia