על הפרויקט

מגדל נוה נוף בבת-ים, ההזדמנות שלך לחיות בדיוק כמו שמגיע לך!

 

במרחק 10 דקות בלבד מתל אביב, במיקום הטוב ביותר על קו החוף של הטיילת החדשה בבת-ים, שוכן מגדל נוה נוף המציע 42 קומות, דירות יוקרה בנות 4 ו-5 חדרים, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים. עם נוף פנורמי מרהיב ביופיו החולש על הים והפארק הירוק מכל דירה, עיצוב מודרני מוקפד, מפרט חלומי ותכנון חדשני, מגדל נוה נוף היושב בלב פרוזדור אקולוגי נדיר המשמש לנדידת פרפרים, מציע לך את איכות החיים שתמיד חיפשת.

 

כשמדברים על מגורי יוקרה, לזה בדיוק מתכוונים. מגדל נוה נוף שעוצב ע"י אדריכלי העל גל מרום ואבנר ישר, מסתכל לנוף ישר בעיניים. בכל שלבי התכנון של מגדל נוה נוף הושם דגש על רווחת הדיירים. כל החלטה נמדדה במבחן הפרקטיקה במציאות היומיומית של החיים. ניכר כי הושקעה מחשבה עמוקה בתהליכים, שבאה לידי ביטוי באופן שבו צוידו המגדל וסביבתו במתקנים ומערכות שמטרתם לשרת את הדיירים באופן שוטף, כך שישתלבו באופן טבעי בשגרה ובסביבת החיים.

 

החל בחדר כושר פרטי ומתקדם לשימוש הדיירים, דרך חניון תת קרקעי רחב ידיים וכלה בטרקלין עסקים אקסקלוסיבי הכולל לאונג' לאירוח אנשי עסקים או אורחים חשובים מכל סוג אחר, המעניק חווית אירוח יוקרתית, תרבותית ואינטימית. כל זאת מבלי לוותר על אווירה ביתית ומכובדת ופרטיות מקסימאלית בכל פינה.