חזרה לכל הספקים

נגב

נגב מציגה, עיצוב פרימיום מעורר השראה.

 

נגב מובילה את עולם עיצוב עם מגוון סגנונות עיצוביים, ובכך מאפשרת לחוות עולם שלם, ועדכני, המשמש כמקור השראה לרעיונות חדשים ולפתרונות עיצוב פורצי דרך. בשנים האחרונות בולטת בעולם ובישראל מגמת החזרה לטבע, אשר מאופיינת בשימוש בחומרים טבעיים, ליצירת סביבה מרגיעה וטבעית - ממש כמו בטבע. נגב גאה להביא לישראל את בשורת העיצוב הטבעי בקולקציית Negev Nature, ומציגה מאות דגמים של פרקט עץ טבעי, אבן טבעית ושיש, במגוון סגנונות עשיר ומרהיב, ובליווי צמוד של מומחים בתחומם לתהליך העבודה בחומרים טבעיים.

 

נגב מייצגת בלעדית מותגים אירופאים מובילים בתחום פרקט העץ הטבעי. הפרקטים הינם בעלי תו תקן של ארגון forest stewardship council) FSC) שמטרתו העיקרית היא לנהל את יערות העולם באופן אחראי, ולהעניק תו-תקן בינלאומי למוצרי יער שייצורם לא ישחית את הסביבה. בנגב קולקציות שיש ואבן טבעיים, במבחר דגמים, גוונים ומרקמים, היוצרים אינסוף אפשרויות עיצוב מרהיבות, שמקורן בכל העולם: איטליה, ספרד, פורטוגל, הודו, סין ועוד.

 

קולקציית מוצרי האבן והשיש פורסת מבחר רחב של גוונים ובולטת בגדלים קלאסיים לצד אלו המספקים מענה לטרנדים עכשוויים, כגון 1.20x1.20 מ' הייחודי לנגב. כחלק מתפיסת השירות של נגב, יכול הלקוח לצפות בפריסה מוקדמת של המשטח המלא, ולבחור אבן אבן לפי טעמו.

 

נגב, אשר חברה ב"מעמד פלטינה" במועצה לבניה ירוקה, מיחסת חשיבות רבה להתחשבות בסביבה, כחברה יצרנית-תעשייתית הדואגת לסביבה ומתחשבת בה כדרך חיים

 

נגב